İkinci El spot Dünyası

İkinci El spot Dünyası

Bildiğiniz üzere spot eşya;herhangi bir beyaz eşya,ofis eşyası,elektronik ürünlerin yetkili bayileri o markanın adını kullanabilmek ve yetkilisi olabilmek için bir takım uygulama ve düzenlemelere tabii tutulurlar. Bunlardan mali açıdan en kritik olanı ise, yıllık belirli bir sayıda ürün satışı gerçekleştirmek zorunda olandır.

Ülkemizin sık sık karşılaştığı ekonomik iniş çıkışlardan, müşterilerin zaman içinde  değişen eşya değişimleri,bir eşyanın yeni çıkan diğer modeller karşısında eski kalması vb.birçok nedenden dolayı yetkili bayiiler her zaman için vaad edilen satış kotasını dolduramayabilirler. Böyle bir durumda anlaşmalarını fesh etmemeleri için yetkili bayiiler bu ürünleri orijinal halleriyle spot satış mağazalarına karsız bir şekilde satarlar.Dolayısıyla bu ürünler yetkilli bayilerdeki fiyatlara nazaran spot eşya mağazasında çok daha uygun fiyatlarla satılır.

Bizimde içinde olduğumuz spot eşya sektörü siz müşterilerimiz için büyük bir avantaj sağlamaktadır.Artık sıfır ürünlere çok daha düşük fiyatlarla sahip olabilirsiniz.İstanbul Maltepe merkezli firmamız tüm İstanbul ilçelerine ve Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermektedir.Ürünlerimizi sürekli güncellenen web sitemizden veya bize telefonla ulaşarak da temin edebilirsiniz.Her türlü spot eşya,ikinci el eşya alım satımı yapılır.