MİSYONUMUZ

İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI olarak yaklaşık olarak 25 yıldır İKİNCİ EL EŞYA ALIM-SATIM SEKTÖRÜNÜN içerisindeyiz.İSTANBUL da yeni teknolojiyi kullanarak İKİNCİ EL ALIM SATIMDA müşteriye en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Bu sektörde güvenirliliğiyle,ürün yelpazesi çeşitleriyle,hizmet kalitesi ve rekabetçi konumuyla tercih edilen İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIM FİRMALARININ başında gelmekteyiz.

İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI OLARAK uzun yıllara yayılan profesyonel iş kalitemiz ve tecrübemizle,güven veren ahlaki değerlerimizle,alanında hep ileriyi düşünen vizyonumuzla ikinci el eşya alım satım sektöründe kalıcı olmayı başarmayı kalmayıp ; SİZ müşterilerimizin sayesinde her yeni gelen güne, yeni bilgi birikimleri katarak İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIM PİYASASINDA KENDİNİ GELİŞTİRMEYİ AMAÇ olarak almış ve kendini bu piyasa içerisinde var olan firmalar arasında ilk sırada tercih edilen firma arasına sokmayı başarmıştır.

EV ve OFİS EŞYALARI,BAHÇE MOBİLYA,BÜRO MOBİLYA,BEYAZ EŞYA ,KLİMA,ELEKTRONİK ÜRÜNLER,CAFE-RESTAURANT MOBİLYA,ANTİKA ÜRÜNLER,BİLGİSAYAR ÜRÜNLERİ vb.diğer ÇEŞİTLİ EŞYALARIN alım satımı konusunda hizmet vermekteyiz.

İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI OLARAK son yıllarda yaygınlaşan İKİNCİ EL EŞYA ve ÜRÜN KULLANIMI bu sektörün hızla gelişmesine ve adı sanı bilinmeyen firmaların çoğalmasına sebep olmuştur.

ONUN İÇİNDİR Kİ İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI olarak bu gelişimin ve değişimin içerisinde üzerimize düşen sorumluluğun bilinciyle İSTANBUL VE YAKIN ÇEVRESİNDEKİ her yere HİZMETİ,TECRÜBEYİ,KALİTEYİ ,DÜRÜSTLÜĞÜ götürmek adına hareket ediyoruz .

İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI OLARAK SİZİN ÇOK YAKINIZDAYIZ .

Web sitemizle, telefonlarımızla, e-mail sistemimizla, hatta whats-up sistemiyle dahi ulaşma imkanına sahipsiniz.

İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI olarak İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIMI konusunda var olan sorularınızı ssorabilir,merak ettiğiniz konuları bize ücretsiz olarak danışabilirsiniz

İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI AİLESİ olarak size hizmet emekten onur ve gurur duyarız.

İKİNCİ EL EŞYA ALIM VE SATIMINDA AKLA GELEN GÜVENİLİR TEK FİRMA:

İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI

Hizmetlerimiz ve Ürünlerimizi detaylı incelemek için Anasayfaya dönebilirsiniz.

İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI

İstanbul anadolu ikinci el anadolu@ikincielspotdunyasi.com

İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI

İstanbul anadolu ikinci el avrupa@ikincielspotdunyasi.com