ikinci el spot dünyasıFirmamız 2000 yılından bu yana hizmet vermektedir.Spot eşya,ikinci el ev eşyaları,2.el eşya alım satımı gibi alanlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Kocaeli,diğer şehirlerden göç alması ve üniversitelerin olması nedeniyle bekar ve öğrenci evlerinin yoğun olarak bulunduğu bir ilimiz olmasından dolayı bu bölgemize de hizmet vermekteyiz. Gerek ikinci el beyaz eşya gerekse de ikinci el mobilya kapsamında hizmet veren ikinci el spot dünyası bu ilimizde de tüm ihtiyaç sahipleri için vazgeçilmez bir adres haline gelmiştir.İkinci el eşya alım-satımı Kocaeli ili dışında da yoğun olarak talep gören bir sektör haline gelmiştir.

Bekarların ve öğrenci evlerinin yanı sıra  memuriyet görevine yeni başlayan kişiler için de ekonomi ve kolaylık sağlamaktadır. Bu şekilde hayatı olan,2-3 sene ihtiyaç karşılamak  üzere kısa süreli eşya almak isteyen müşterilerimiz için ikinci el eşyalar oldukça avantajlıdır.

Kocaeli ikinci el eşya olarak kullanılmış tüm beyaz eşya,ikinci el mobilya,2.el teknolojik ürünlerinizi firmamızda kolaylıkla değerlendirebilir ve onları satın alabilirsiniz.Web sitemizde hizmetlerimiz ve vizyonumuz hakkında detaylı bilgiler bulabileceğiniz gibi e-mail ve telefon yoluyla bize ulaşabilirsiniz..

Kocaeli’de daha çok Gebze ikinci el eşya ağırlıklı olarak hizmet vermekteyiz.Tüm ikinci el eşyalarınızı mağazamıza bekliyoruz.