ikinci el sifonyer

ikinci el sifonyer

Çekmecesine çamaşır konulan dolaba şifonyer denir. Bayanlar için çok kullanışlı bir mobilyadır. İçine dünyalar kadar çamaşırı sığdırabilirsiniz. Ve aynalı şifonyer kullanıyorsanız makyaj yapmanız için de mükemmel bir seçenek olacaktır. ikinci el sifonyer alırken nelere dikkat etmemiz gerektiğini aşağıda inceleyelim.

Bir şifonyerin iyi olduğunu nasıl anlarız?

Çekmecelerin yumuşak açılıp kapanması çok önem arz eder.  Kızaklar sıkışabileceği gibi gevşek ve hafif çerçeveler de çekmecelerin sıkışmasına sebep olur. Özellikle plastik ve metal kızaklar kırılabilir, ahşap yapılmış dar çıtalı kızaklar en dayanıklılarıdır. Ahşap topuzlar hoş görünse de  düşme sonucunda kolaylıkla bozulabilir.

Hangi form daha iyidir?

ikinci el sifonyer

Bu  şifonyeri nasıl kullanmak istemenize bağlıdır. Daha çok eşya
ya da daha çok çekmece koyabileceğiniz anlamına gelir. Fakat şifonyerin üstünü  makyaj yapmak için kullanmak istiyorsanız şifonyerin yüksekliğinin bel boyunuzu aşmaması gerekmektedir. Farklı derinlikli çekmecelere sahip olan şifonyerler daha kullanışlıdır. Üst çekmeceler daha sığ olursa hafif giysileriniz yerleştirebilirken, en alttaki derin çekmecelere kazak gibi kalın giysilerinizi yerleştirebilirsiniz. Mutlaka ayakları olan şifonyeri tercih etmelisiniz ki en alttaki çekmeceyi rahat açabilirsiniz.

İkinci el spot dünyamızda sizler için birbirinden şık ve kullanışlı şifonyer modellerimiz mevcuttur. İkinci el sifonyerleriniz değerinde alınır. Daha detaylı bilgi içinin iletişime  geçiniz. Siz değerli müşterilerimizi en yakın şubemize bekleriz.