ikinci el banko

ikinci el banko

Bankoların üretiminde belirli bir tek düze tasarım ve standart bir ölçü olmamakla beraber banko mobilyasının kullanılacağı yer ve çalışma ortamı önemlidir. Ortamın büyüklüğü, işlevi ve kullanım sebebi büyük bir önem arz eder. Örnek vermek gerekirse bir bankada kullanılması gereken banko ile bir vergi dairesinde kullanılması gereken bankoların tasarımı farklı olur. Aynı şekilde bir müşteri bankosu ile bir danışma bankosunun tasarımı farklı olur.
Genellikle büyük kamu, kurum, kuruluş ve firmalar banko ihtiyaçlarını bar bankosu, karşılama bankosu, servis bankosu, büro bankosu, mutfak bankosu, günün bankosu, resepsiyon bankosu, banko mobilyalarında özel projeleri arzu etmektedir. Küçük ölçekli kuruluşlar ve iş yerlerinin banko siparişleri genellikle standart ölçülerde seri üretilen bankolar üzerine yapmaktadır.

 

ikinci el banko

ikinci el spot dünyamızda banko mobilyaları genellikle seri, demonte ve modüler olarak satılıyor. Banko mobilyasının demonte olması montaj ve taşıma kolaylığını sağlamaktadır.

İkinci el spot dünyamızda özel üretilmiş ve seri üretilmiş bir çok ikinci el banko modellerini bulabilirsiniz. Elinizde ki bankolar değerinde alınır. Banko almayı veya satmayı düşünüyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçin. Sizleri en yakın şubemize bekleriz.