İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI  İKİNCİ EL EŞYA ALIM VE SATIMINDA  doğru yerde olduğunuzu gösterecek bilgi ve tecrübeye sahiptir. İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI ev ve ofisleriniz için en güzel ÇALIŞMA MASASI, BİLGİSAYAR MASASI MODELLERİNİ İKİNCİ EL EŞYA ALIM VE SATIMIN DA LİDER OLAN  FİRMAMIZ DA BULABİLİRSİNİZ.

İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI  olarak size şunu tavsiye edebiliriz. İKİNCİ EL BİLGİSAYAR MASASI almadan önce elimizde bulunan BİLGİSAYAR ÇALIŞMA MASALARI hakkında bizi arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

MASA ,BİLGİSAYAR MASASI tarihçesine kısaca göz atabiliriz.

ofisBilinen ilk masalar Mısırlılar tarafından imali edilmiş ve kullanılmıştır. Eşyaları yerden yüksekte tutmak amaçlı olarak metal veya taş satıhlardan yapılmışlardır. Yunanlılar ve Romalılar masayı özellikle yemek yemek için kullanmışlardır. Yunanlıların masaları kullanım sonrasında yatakların altına sürüyor olmaları ilginçtir. Sehpa havasında, bronz veya gümüş karışımlı, mermer, tahta ya da metal masalar geliştirmişlerdir. Daha sonraki zamanlarda, ayrı parçalardan oluşmuş daha büyük dikdörtgen ve yuvarlak masalar Romalılar tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Yemek masaları daha geniş ve yuvarlaktı. Batı Avrupa’da yoğun savaşlar ve işgaller bilgi kaybına yol açmış ve hızlı yer değiştirme zorunluluğunda kalan toplumlarda masalar daha çok derme çatma bir hal almıştır. Ahşap işçiliği küçük yuvarlak masalar, 15.yüzyıldan itibaren günlük yaşama girmişlerdir. Gotik dönemde, sandık kullanımı yaygınlaşmış ve bu eşya çoğunlukla masa olarak da kullanılmıştır. Yemek masaları ise ilk kez 16.yüzyılda kullanılmaya başlanmıştır. Yerde oturmaya ve yemeğe alışık Türk toplumunda ise masa kullanımın ilk kez 19.yüzyıla denk gelmektedir.Daha sonra BİLGİSAYARLARIN  hayatımıza girmesiyle yeni masa şekilleri de oluşturulmuştur.

İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI İKİNCİ EL EŞYANIN DOĞRU ADRESİDİR.BİZLER İÇİN ÖNEMLİSİNİZ – ARZUNUZ İHTİYACINIZ BİZİM İÇİN BİR EMİRDİR.

İKİNCİ EL EŞYA ALIM VE SATIMIN FİRMASI İKİNCİ EL SPOT DÜNYASINDA BULUŞMAK ÜZERE……..

İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI

İstanbul anadolu ikinci el anadolu@ikincielspotdunyasi.com

İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI

İstanbul anadolu ikinci el avrupa@ikincielspotdunyasi.com