ANTİKA PLAK ALIM SATIM

İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI olarak tarihten günümüze kadar gelen nadide ANTİKA PLAKLARINIZI uzmanlarımızdan size özel expertiz hizmetimiz sayesinde değerlerini ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI İKİNCİ EL EŞYA ALIM VE SATIMIN DA yaklaşık 25 yıldır hizmet vermektedir.İSTANBUL ve çevresinde yeni teknolojileri kullanarak İKİNCİ EL EŞYA ALIM VE SATIMIN DA müşteriye en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

PLAK dediğimiz medya bizdeki ismiyle TAŞPLAK 1800 LÜ yıllarda akustik kayıtlarla hayatımıza giriyor.1920 lerde elektrikli kayıtlara geçiliyor.1950 lerde TAŞPLAKLAR yerini bugün PLAK dediğimiz yapıya bırakıyor.Kaset çağın da biraz pabucu dama atılsa da 1980 lerdeki CD ile başlayan dijitalleşme dönemine kadar prestijini korumayı başarıyor.Tam cenaze namazı kılınacakken birden yükselişe geçiyor.Müzikseverler PLAĞI ve ses kalitesini yeniden keşfederek bu kültürü bir anlam da küllerinden yeniden doğuruyor.Özetle PLAKTAN bir şey dinlemek oldukça eskilere dayanan bir alışkanlıktır.

ANTİKA EŞYALAR belirli bir döneme ya da ünlü bir kişiye ait olabilir. ANTİKA PLAKLARIN değeri ender bulunmalarından kaynaklanmaktadır.Bu eşyalarda aranan en önemli özellik eski olması ve az bulunur olmasıdır.

İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI İKİNCİ EL EŞYA ALIM VE SATIMINDA ÖNDER BİR FİRMADIR.

İKİNCİ EL SPOT DÜNYAIS İKİNCİ EL EŞYA ALIM VE SATIMINDA yılların verdiği bir birikimle kalitaden ödün vermeden işini yapmanın huzuru içerisindedir.

İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI OLARAK işimiz en doğru şekil de yapar,hakkıyla gönülden sahipleniriz.Net sözler verir,verdiğimiz sözleri yerine getiririz.Tüm yaptığımız işlerde,ilşkilerimizde şeffaf,dürüst ve tutarlı davranırız.

İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI OLARAK İKİNCİ EL EŞYA ALIM VE SATIMIN DA bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.

İKİNCİ EL SPOT DÜNYASI olarak bize güveninizin eksiksiz olduğunu biliyor.Bunun doğrultusunda sizler için çalışıyoruz.

Detaylı bilgi için İletişime geçiniz.